oferty wszystkie


Piloty do bram Hormann Wrocław - MASTER PAPS - Paweł Kowalczyk - dolnośląskie - Oleśnica,Piloty do bram Hormann Wrocław Nowe ekskluzywne piloty Nowe nadajniki Hörmann wyróżnia zaokrąglony, kompaktowy kształt, ekskluzywny wygląd i przemyślane funkcje. Nowoczesny nadajnik HSD 2 charakteryzuje się wysokiej jakości obudową z metalu i ekskluzywnym wyglądem. Do zawieszenia na kółku z kl


OFERTY FIRMY | Makromedia - wyszukiwarka firm |Nr:  50542 / sprzedaż Energetyka, maszyny


Piloty do bram Hormann
Piloty do bram Hormann Legnica


» Piloty do bram Hormann Wrocław


Przejdz na strone firmy: MASTER PAPS - Paweł Kowalczyk


Pokaż wszystkie oferty firmy: MASTER PAPS - Paweł Kowalczyk

Piloty do bram Hormann Wrocław
Piloty do bram Hormann Wrocław

Nowe ekskluzywne piloty

Nowe nadajniki Hörmann wyróżnia zaokrąglony, kompaktowy kształt, ekskluzywny wygląd i przemyślane funkcje. Nowoczesny nadajnik HSD 2 charakteryzuje się wysokiej jakości obudową z metalu i ekskluzywnym wyglądem. Do zawieszenia na kółku z kluczami. Zdecydowany kształt i przemyślane funkcje to cechy wyróżniające nadajnik HSP 4. Jest on bardzo wygodny w obsłudze dzięki czterem przyciskom funkcyjnym umieszczonym w jednej linii. Kompaktowy nadajnik HSZ 2 służy do sterowania dwiema bramami / funkcjami. W samochodzie jest zawsze pod ręką, schowany w miejscu zapalniczki.
Pilot firmy Hörmann wyróżniony nagrodą "red dot"

Za swoją wyjątkową stylistykę pilot HSD 2 firmy Hörmann, służący do komfortowej obsługi bram garażowych i wjazdowych, otrzymał jedną z najbardziej prestiżowych nagród na świecie: "red dot". Pilot HSD 2 firmy Hörmann urzeka swoją wysokogatunkową metalową obudową i eleganckim wyglądem. Do wyboru są wersje aluminiowe, chromowane lub pozłacane. Za naciśnięciem jednego guzika gładko otwierają się i zamykają bramy garażowe i wjazdowe. Pilot HSD 2 Hormanna będzie dostępny w handlu od lata 2007 w formie breloczka do kluczy.

Co roku podczas międzynarodowego konkursu "red dot design award" jury złożone z renomowanych ekspertów w dziedzinie stylistyki przyznaje produktom wyróżniającym się ambitną i innowacyjną formą nagrodę "red dot" - ten jedyny w swoim rodzaju znak jakości, będący symbolem najlepszego wzornictwa. Oceny nadesłanych produktów dokonuje owo międzynarodowe jury. Opiniują oni i testują poszczególne wyroby oraz wydają ocenę końcową według ściśle określonych kryteriów, jak stopień innowacyjności, funkcjonalność, ergonomia, wytrzymałość, walory ekologiczne czy wreszcie jakość wykończenia. W tym roku ocenie jury poddały się firmy z 43 krajów, prezentujące 2548 produktów. Wręczenie nagród odbędzie się 25 czerwca 2007 roku w Aalto-Theater w Essen. W uroczystości ma wziąć udział ok. 1000 zaproszonych osób. Potem pilot Hörmanna zostanie zaprezentowany na specjalnej wystawie razem z innymi wyróżnionymi produktami, a na koniec przez cały rok będzie go można oglądać w muzeum nagrody "red dot design" - na największej w świecie ekspozycji współczesnego wzornictwa.
Piloty do bram Hormann Wrocław Piloty do bram Hormann Wrocław


Pokaż wszystkie oferty firmy MASTER PAPS - Paweł Kowalczyk
oferent:MASTER PAPS - Paweł Kowalczyk
adres:Cieśle 32c 56-400 Oleśnica
województwo:dolnośląskie
kontakt :Paweł Kowalczyk
telefon:601 338 886
e-mail:paps@poczta.onet.eu
www:http://www.bramy-hormann.pl

Tagi:pilot do bramy hormann, piloty do bram wrocław, piloty do bram hormann, programowanie pilota hormann, horman piloty, pilot hormann programowanie, programowanie pilotów do bram wrocław, pilot hormann, piloty hormann programowanie, dorabianie pilotów do bram wrocław, hormann pilot, obudowa pilota hormann, obudowa pilota horman, piloty do bram, hormann piloty, hormann pilot programowanie, pilot do bram Hormann, pilot do bramy hormann hsd2, pilot do bram wrocław, hormann bramy pilot, piloty do bram Horman, piloty do bram wroclaw, piloty dobram hormann, wrocław piloty do bram, obudowa hormann, brama hormann pilot, obudowa pilota do bramy, dorabianie pilota hormann, hormann-bramy-piloty, piloty do bram we wrocławiu
t=: 0.717 s q:0.00ms