oferty wszystkie


Czyszczenie polbruku kostki brukowej Poznań - BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ... - lubuskie - Gorzów Wielkopolski,Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia kostki polbruku, kamienia i betonu z błota, sadzy i przebarwień, mchu i porostów. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych. W przypadku silnych zabrudzeń stosujemy środki niskopieniące, które ulegają biodegradacji Po oc


OFERTY FIRMY | Makromedia - wyszukiwarka firm |Nr:  27843 / współpraca Budownictwo


Impregnacja polbruku , usuwanie plam mchu brudu mycie
Czyszczenie polbruku kostki brukowej Szczecin


» Czyszczenie polbruku kostki brukowej Poznań


Przejdz na strone firmy: BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...


Pokaż wszystkie oferty firmy: BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...

Czyszczenie polbruku kostki brukowej Poznań
Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia kostki polbruku, kamienia i betonu z błota, sadzy i przebarwień, mchu i porostów. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych. W przypadku silnych zabrudzeń stosujemy środki niskopieniące, które ulegają biodegradacji
Po oczyszczeniu dodatkowo wykonujemy konserwację polbruku, która ma na celu zabezpieczenie przed brudem, zużyciem przy jednoczesnym poprawieniu wyglądu.

Naszą nowością jest spoinowanie kostki brukowej, kamienia i płyt unikalną zaprawą żywiczna, która zdecydowanie dystansuje obecnie stosowane materiały.

Zalety:

brak zacieków cementowych;
brak uszkodzeń przez mróz;
brak konieczności odprowadzania wody (materiał przesiąkliwy);
wytrzymałość na obciążenia do 40 ton;
łatwe do czyszczenia myjkami ciśnieniowymi;
pielęgnacja i czyszczenie skrócone do minimum;
brak chwastów w fugach;
brak wymywania fug przez deszcz;
brak zapadania się nóżek rowerowych i obcasów w fugę.


ECO-TECH to dział firmy BRAVOS zajmujący się usługami specjalistycznego czyszczenia, tak więc łącząc ofertę profesjonalnych produktów i technologii możemy zaoferować Państwu usługi w dziedzinie czyszczenia, renowacji i konserwacji.
W naszym rozwoju zdecydowanie stawiamy na jakość usług poprzez adaptacje najnowszych technologii i zastosowanie najlepszych produktów.

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę marketingową, która zawsze chętnie zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązanie pod względem technologicznym i finansowym.

Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Czyszczenie polbruku kostki brukowej Poznań Czyszczenie polbruku kostki brukowej Poznań Czyszczenie polbruku kostki brukowej Poznań Czyszczenie polbruku kostki brukowej Poznań Czyszczenie polbruku kostki brukowej Poznań Czyszczenie polbruku kostki brukowej Poznań


Pokaż wszystkie oferty firmy BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...
oferent:BRAVOS : KARCHER - Wszystko do czyszczenia ...
adres:Słowiańska 57 66-400 Gorzów Wielkopolski
województwo:lubuskie
kontakt :Marcin Kędziora
telefon:0 606 666 118
e-mail:marcin@bravos.pl
www:http://www.bravos.pl

Tagi:czyszczenie polbruku, maszyna do czyszczenia kostki brukowej, czyszczenie kostki brukowej forum, maszyny do czyszczenia kostki brukowej, środki do czyszczenia kostki brukowej, środek do czyszczenia kostki brukowej, czyszczenie kostki brukowej poznań, farba do polbruku, maszyna do czyszczenia kostki, środki do czyszczenia polbruku, środek do czyszczenia polbruku, środki czyszczące do kostki brukowej, Srodki do czyszczenia polbruku, mycie kostki brukowej forum, pielęgnacja kostki brukowej, usuwanie chwastów z kostki brukowej, maszyny do mycia kostki brukowej, czyszczenie kostki brukowej, środki do konserwacji kostki brukowej, Srodek do czyszczenia polbruku, maszyny do czyszczenia kostki, urządzenie do czyszczenia kostki brukowej, maszyna do czyszczenia polbruku, maszyny do czyszczenia polbruku, farby do polbruku, kostka brukowa czyszczenie, środki do mycia polbruku, maszyna do mycia kostki, sirotki do kostki, preparat do czyszczenia kostki brukowej
t=: 0.691 s q:0.00ms