oferty wszystkie


Montaż kominków Wałbrzych - EKOTHERM Producent Kominków - dolnośląskie - ŚWIDNICA,Montaż kominków Wałbrzych EKOTHERM - 74/852 08 56 - 74/865 81 57 Nasza firma posiada zakład obróbki kamienia naturalnego ,który wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy. Wysoko wykwalifikowany personel zapewnia najwyższą jakość produkowanych elementów. Wykonujemy pracę w kamieniu wymagają


OFERTY FIRMY | Makromedia - wyszukiwarka firm |Nr:  136640 / sprzedaż Inne


Producent kominków z marmuru Ząbkowice Śląskie
Montaż kominków Świebodzice


» Montaż kominków Wałbrzych


Przejdz na strone firmy: EKOTHERM Producent Kominków


Pokaż wszystkie oferty firmy: EKOTHERM Producent Kominków

Montaż kominków Wałbrzych
Montaż kominków Wałbrzych


EKOTHERM - 74/852 08 56 - 74/865 81 57

Nasza firma posiada zakład obróbki kamienia naturalnego ,który wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy. Wysoko wykwalifikowany personel zapewnia najwyższą jakość produkowanych elementów. Wykonujemy pracę w kamieniu wymagającą dużej dokładności i precyzji,w szczególności są to kominki,parapety, blaty kuchenne i inne elementy z kamienia naturalnego. Współpracujemy z największymi dostawcami kamienia w kraju dzięki którym oferujemy najlepszy jakościowo kamień w atrakcyjnej cenie.

• Producent kominków granitowych • Producent kominków z granitu • Producent kominków z marmuru • Kominki z boczną szybą • Montaż kominków • Kominki na zamówienie • Kominki z płaszczem wodnym • Projektowanie kominków

Wykonujemy kompleksowo indywidualne zamówienia według Państwa lub naszego projektu. Wysoka jakość wykonania połączona z ładnym projektem oraz gustownym doborem materiałów pozwala nam wyróżnić się z pośród konkurencji. Do wybranych przez Państwa obudów proponujemy duży wybór wkładów kominkowych renomowanych producentów, których jesteśmy przedstawicielem. Wkład kominkowy jest "sercem kominka" dlatego pomagamy w doborze odpowiednich co do upodobań i potrzeb wkładów kominkowych przedstawiając ich wady i zalety. W naszej ofercie posiadamy systemy kominowe (Schiedel,Kom-Went), wkłady kominowe kwaso i żaroodporne (WADEX) , montujemy systemy dystrybucji gorącego powietrza (wymuszone z turbina oraz grawitacyjne), oraz wykonujemy instalacje wkładów kominkowych z płaszczem wodnym.

Posiadamy również program do projektowania kominków i wizualizacji wnętrz co pozwala klientowi dokładnie zapoznać się z wyglądem zaprojektowanego kominka, poznać jego dokładne wymiary i proporcje zabudowy oraz spojrzeć na kominek z różnych perspektyw. Wykonany przez nas projekt eliminuje ryzyko w budowie i konstrukcji kominka , umożliwia dokonywanie zmian w ustawieniu,kolorystyce i wyglądzie kominka. Zaakceptowany przez Państwa projekt jako załącznik stanowi integralna część umowy, która jest zawierana przy zakupie kominka.

W naszym zakładzie wykonujemy wszystkie elementy obudowy kominka. Posiadamy profesjonalne maszyny do obróbki kamienia które pozwalają nam na przerób kamienia od cięcia dużych bloków kamiennych do finalnego produktu jakim jest obudowa kominka i inne elementy z kamienia ( parapety, blaty kuchenne, schody itp.) Obudowa kominkowa przed opuszczeniem zakładu jest składana, pasowana i kontrolowana "na sucho" i klient już na tym etapie może obejrzeć sobie złożoną obudowę kominka . Tak przygotowany kominek przy zachowaniu najwyższej jakości i solidności montowany jest u klienta od 2 do 4 dni w zależności od wielkości zabudowy. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów firmowych gdzie są zaprezentowane niektóre modele kominków z naszej szerokiej oferty.

Do montażu kominków używamy wyłącznie atestowanych i najwyższej jakości materiałów. Prace przeprowadzamy zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i przepisami PPOŻ. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów ma wpływ na cenę kominka ale otrzymujemy gwarancję bezpieczeństwa i długoletnia trwałość.

W momencie zawarcia umowy bardzo dokładnie określamy koszt wykonania kominka oraz materiałów potrzebnych do jego zbudowania, co gwarantuje Państwu uniknięcia dodatkowych "nieprzewidzianych" kosztów. Do momentu podpisania umowy nie ponoszą Państwo żadnych opłat.

Wykonujemy obudowy kominków według projektów własnych lub wskazówek klienta z kamienia naturalnego o różnorodnej kolorystyce. Zapraszamy do współpracy salony kominkowe, architektów, dekoratorów wnętrz i wszystkich zainteresowanych nasza ofertą.

ŚWIDNICA: UL. WROCŁAWSKA 33
tel: 74/852 08 56, 602 188 144
email: swidnica@ekokominki.pl

KŁODZKO: UL. DŁUGOSZA 55
tel/fax: 74/865 81 57, 601 664 223, 601 466 954
email: klodzko@ekokominki.pl,

PRODUKCJA: STARY JAWORÓW 27
TRASA ŚWIDNICA-STRZEGOM
tel: 602 188 144

Działamy na terenie dolnego śląska: Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych, Świebodzice, Dzierżoniów, Kudowa Zdrój, Ząbkowice Śląskie, Lądek Zdrój, Polanica Zdrój, Kudowa Zdrój, Nysa, Ząbkowice Śląskie, Wałbrzych, Dzierżoniów, Świebodzice, Strzegom.
.
Montaż kominków Wałbrzych Montaż kominków Wałbrzych Montaż kominków Wałbrzych Montaż kominków Wałbrzych Montaż kominków Wałbrzych Montaż kominków Wałbrzych


Pokaż wszystkie oferty firmy EKOTHERM Producent Kominków
oferent:EKOTHERM Producent Kominków
adres:Wrocławska 33 58-100 ŚWIDNICA
województwo:dolnośląskie
kontakt :74 852 08 56, 602188144
telefon:74 852 08 56, 602188144
e-mail:swidnica@ekokominki.pl
www:http://www.ekokominki.pl

t=: 1.210 s q:0.00ms