oferty wszystkie


kosze na śmieci Złocieniec - STALEX FUPH Producent Wyrobów Metalowych - zachodniopomorskie - CZAPLINEK,kosze na śmieci Złocieniec Firma STALEX z Czaplinka istnieje na rynku od 1996r. Firma nasza już od kilku lat produkuje balustrady metalowe na zewnątrz i do pomieszczeń. Posiadamy duże doświadczenie w doborze odpowiednich wzorów i proporcji w zależności od Państwa oczekiwań. Poniżej przedstawiamy


OFERTY FIRMY | Makromedia - wyszukiwarka firm |Nr:  115464 / sprzedaż Budownictwo


drzwi akustyczne zachodniopomorskie
kosze na śmieci Drawsko Pomorskie


» kosze na śmieci Złocieniec


Przejdz na strone firmy: STALEX FUPH Producent Wyrobów Metalowych


Pokaż wszystkie oferty firmy: STALEX FUPH Producent Wyrobów Metalowych

kosze na śmieci Złocieniec
kosze na śmieci Złocieniec
Firma STALEX z Czaplinka istnieje na rynku od 1996r.
Firma nasza już od kilku lat produkuje balustrady metalowe na zewnątrz i do pomieszczeń. Posiadamy duże doświadczenie w doborze odpowiednich wzorów i proporcji w zależności od Państwa oczekiwań. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji wzorów, wykonujemy również wzory według projektu klienta.

Balustrady możemy cynkować ogniowo, malować proszkowo, malować specjalnymi farbami na mokro, patynować miedzią, srebrem, złotem lub śniedzią. Pełna gama kolorów według życzenia klienta.

Działamy na terenie woj. zachodniopomorskiego (m.in. Czaplinek, Złocieniec, Drawsko Pomorskie, Szczecinek, Połczyn Zdrój, Wałcz).

Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju użytkowych konstrukcji stalowych. Wykonujemy konstrukcje zawierające elementy metaloplastyczne tj. BRAMY wraz z automatyką, BALUSTRADY, OGRODZENIA, SCHODY, LATARNIE, SŁUPY OŚWIETLENIOWE, CZĘŚCI METALOPLASTYCZNE itp. produkty przyozdobione elementami kutymi.
Mamy w stałej ofercie szeroki wybór furtek, ogrodzeń i balustrad, m.in.
- furtki metalowe
- furtki stalowe
- balustrady metalowe
- ogrodzenia metalowe
- ogrodzenia siatkowe
- ogrodzenia posesyjne
- siatka ogrodzeniowa
- kraty metalowe

Wyposażamy sklepy, hurtownie, magazyny, hale produkcyjne w MEBLE, PÓŁKI, REGAŁY itp konstrukcje stalowe własnych projektów.

Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość materiałów i wykonania. Dokładamy wszelkich starań aby klienci naszej firmy byli zadowoleni i otrzymywali produkty które w pełni zaspokoją ich oczekiwania.
kosze na śmieci Złocieniec kosze na śmieci Złocieniec kosze na śmieci Złocieniec kosze na śmieci Złocieniec kosze na śmieci Złocieniec


Pokaż wszystkie oferty firmy STALEX FUPH Producent Wyrobów Metalowych
oferent:STALEX FUPH Producent Wyrobów Metalowych
adres:PIEKARY 2; 78-550 CZAPLINEK
województwo:zachodniopomorskie
kontakt :Radosław Dawidowicz
telefon:94 375 47 47; 94 375 44 72
e-mail:stalex@hot.pl
www:http://www.stalex-czaplinek.pl

t=: 0.588 s q:0.00ms